• banner2
  • banner3-1
  • banner1-1

Ling Feng produktet baby Co, Ltd, është një prodhues i këpucë baby, Ne prodhimin në stile të ndryshme të këpucë baby për formën fëmijët e moshës 0-6 vjeçare, kompania jonë e themeluar në vitin 2008, me një përvojë prodhimin për më shumë se 10 vjet . Ne pranojmë urdhërat OEM-së. Dhe ne mund të prodhojë dhe të procesit të zhvillimit mostër ose prodhimin sipas harton klientëve (vizatim, fotografi) dhe këpucë mostër, produktet tona janë shitur në Evropë dhe Amerikë, Lindjen e Mesme dhe Azia Lindore vende dhe rajone, me cilësi të mirë dhe çmime të mira .

Shiko te gjitha
WhatsApp Online Chat!