• banner2
  • banner3-1
  • banner1-1

Линг Фенг бебе производи копродукции, Ltd е професионална производител на бебе чевли, Ние се произведуваат во различни стилови на бебе чевли за деца возраст форма 0-6 години, нашата компанија основана во 2008 година, со производство искуство за повеќе од 10 години . Ние прифаќаме OEM нарачки е. И ние може да се произведуваат и процесот на развој на примерокот или производство во согласност со дизајни на клиентите (цртање, слики) и примерок чевли, Нашите производи се продаваат во Европа и Америка, Блискиот Исток и Источна Азија земји и региони, со најдобар квалитет и добри цени .

Види се
WhatsApp Онлајн Chat!